XXV Sunnuntaisarja 2018


Sunnuntaisarjan pääsivulle . Sunnuntaisarjan säännöt . Sunnuntaisarja 2018 . Tulokset 29.4. . Tulokset 20.5. . Tulokset 27.5. . Sarjapisteet

Tulokset 29.4.2018 Riihimäen osakilpailusta

Vesisateisen Riksun kisan tuloksia. Kilpailukortit löytyvät tästä linkistä. Jälkispekulaatiota saataneen jossain vaiheessa...

SijaJoukkueL-aikaMaaliAikaa jäljelläAika-
pisteet
RT7 pRT5 pRT3 pRTMuutTulosSP
Fillarit
1Timo Raudus10,2614,197-2481117162013816
2Oskari Westerholm10,1814,153-2871018153012514
Autot
1Anton Rissanen - Joni Halme10,2014,0020-36152933349031316
2Johanna Kujala - Toni Koivisto10,0813,4919-37182325316027914
3Petri Hippeläinen - Niko Hippeläinen10,1814,0810-46162031305025913
4Tiina Koivisto - Jari Koivisto10,0613,2739-21122222260023912
5Jukka Pehkonen - Seppo Pylvänäinen10,0212,5567-841119140013211
6Ilkka Sinivuori - Petri Ojanen10,2212,5389-14128112011110
7Matti Nuora - Aimo Gustafsson10,1014,0010-46113221380929